Jak zrobić tradycyjny ogródek w ludowym stylu?

Jak zrobić tradycyjny ogródek w ludowym stylu?

Zrobić tradycyjny ogródek w ludowym stylu to chyba najłatwiejszy ze sposobów. Najlepiej jest najpierw rozplanować sobie poszczególne rabaty kwitowe i alejki na kartce papieru. Będzie nam wtedy łatwiej wykonać prawdziwe rabaty. Taki wiejski ogródek to mieszanka różnorodnych kolorowych kwiatów. Może być otoczony zarówno małym żywopłotem jak i różami. Jakie kwiaty sadzić.

Najlepsze będą różne kwiaty bulwiaste i cebulkowe. W takim ogródku powinny się znaleźć znane każdemu tulipany, orginie czy gradiole. Do tego pięknie kwitnące narcyzy czy irysy. Z kwiatów, które wysiewamy to popularne astry, cynie, goździki czy lwie paszcze. Rabaty z takich kwiatów mogą mieć różne kształty owalne, koła, prostokątne czy trójkątne. Wszystko zależ od naszych pomysłów.

Trzeba jednak pamiętać, że niektóre kwiaty wysiewają się w następnych latach samemu. Są to na przykład turki, cynie, lwie paszcze i czasem mogą być trudne do zniszczenia. Ale przynajmniej nie musimy ich na nowo siać, gdyż wysieją się nam samemu na całym ogródku.

Podobne artykuły

O typach ogłoszeń

Aby kupić jakieś akcesoria motoryzacyjne, nie musimy biegać po ...

Gdy robi się zimno

Za każdym razem, kiedy zaczyna się okres zimowy, dni i wieczory stają ...

Zabawki, które uczą

Na pewno każdy człowiek na świecie w swoim życiu przeżywał okres ...

Firma zajmująca się projektowaniem ogrodów

Olbrzymia część osób w współczesnych czasach, ...