Klasyczne obrączki

Klasyczne obrączki

Przy zakupie obrączek ślubnych w pierwszej kolejności powinno się wyznaczyć precyzyjny rozmiar palca, na którym będzie się nosić obrączkę. Najlepsza metoda to po prostu udanie się do sklepu jubilerskiego a także zmierzenie obwodu palca pierścieniem mierniczym. Urządzenie to jest bardzo precyzyjne i nie ma mowy w tym miejscu o pomyłce. Jeżeli chodzi o dziewczyny to problem wyboru obrączki a także chodzenia w niej jest w miarę łatwa.

Znacznie większy problem mają faceci, jacy nie są przyzwyczajeni do noszenia jakiejkolwiek biżuterii. Mierząc obrączki pojawia się nieraz pytanie jak ma ona odpowiednio leżeć na palcu. Należałoby wówczas stosować się do globalnych wskazówek. Jeśli we wkładanie obrączki wkłada się pewien wysiłek to świadczy to iż obrączka jest za mała. Należy postawić dłoń w kierunku pionowym a także subtelnie potrząsać nią. Jeśli obrączka pomału zsuwa się z palca to oznacza to, iż jest ona za wielka.

Prócz tego w gorące dni kiedy palce są nabrzmiałe nie należy mierzyć obrączek bo na pewno dobierze się za wielkie. Z czasem nasze palce będą się delikatnie rozrastały. Wobec tego lepiej, aby obrączka ślubna była delikatnie większa od zwykłych pierścionków.

Podobne artykuły

Idealny wypoczynek

Szczególnie trudno jest zaplanować wypoczynek tym, ...

Płyta szalunkowa w skończonym wnętrzu

Projektant Tomasz Stonoga, z pełną wytrwałością wdrożył płyty ...

Pozycjonowanie wcale nie musi być drogie

Nie ma się co zdumiewać, iż promocja na stałe weszła na wszelkich ...

Pożyczki na sprzęt

Częstokroć bywa tak że ludzie biorą, czy to pod wpływem ...